گروه معادن و کارخانجات سینا پارس محلات

درگروه معادن و کارخانجات سینا پارس محلات با سالها تجربه در فرآوری و تولید سنگ های ساختمانی و تزئینی توانسته ایم که این افتخار را داشته باشیم که با بهره گیری از به روزترین روش های استخراج سنگ از معدن و با بکارگیری از مدرن ترین خطوط تولید سنگ با توان تولید روزانه بالا از انواع سنگ تراورتن در خدمت معماران ، مهندسان و کارفرمایان عزیز باشیم.

این مجموعه برای نخستین بار در صنعت سنگ کشور موفق به استخراج و تولید سنگ تراورتن مواج رنگی گردید ، که از لحاظ کیفیت ، استحکام و زیبایی منحصر به فرد است . در راستای آشنایی با تکنولوژی و دستاورد های جدید دنیا در امر تولید و عرضه ما نیز در این مجموعه با رعایت استاندارد در برش ، ساب ، رزین و بسته بندی محصولات خود توانسته ایم محصولات خود را به بازارهای اروپایی، آسیای شرقی، آسیای میانه و حوزه خلیج فارس صادر نمائیم و حضور در نمایشگاه های معتبر خارجی و داخلی را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم ، همچنین واحد بازرگانی صنایع پارسا سنگ محلات با استفاده از کادر مجرب ، متخصص و مشاورین خلاق در زمینه تهیه انواع سنگ تراورتن ، ارائه الگوهای طراحی با سنگ در خدمت شما سروران خواهد بود.

گروه معادن و کارخانجات سینا پارس محلات

معدن سنگ تراورتن اسور
معدن سنگ تراورتن اسور واقع در 20 کیلومتری جنوب شرق محلات سنگ های ساخنمانی از این معدن از کد های , 8 , 14 , 10 در سورت های مختلف میباشد که به صورت رزین , آنتیک , و قیچی فرآوری میشود.
معدن سنگ تراورتن الوان
معدن سنگ تراورتن مواج الوان واقع در محلات سنگ های ساخنمانی از این معدن از کد های , 76 در سورت های مختلف میباشد که به صورت رزین , آنتیک , و قیچی فرآوری میشود.
معدن سنگ تراورتن دلستان
معدن سنگ تراورتن دلستان در محلات سنگ های ساختمانی از این معدن از کد 80 در سورت های مختلف میباشد که به صورت رزین , چرمی , قیچی فرآوری میشود
شرایط فروش سنگ های کوپ (خام) و ساختمانی
1- تمامی سنگها بر اساس ابعاد با قطر 1,60 می باشند. 2- در صورت حکمی شدن 20 درصد به قیمتها اضافه می گردد. 3- قیمت سنگهای با قطر 3,5 ،نسبت به قطر 1,6 ردیف یک ، 80 درصد افزایش قیمت دارد. 4- کرایه حمل از محل کارخانه به مقصد به عهده خریدار می باشد. 5- نحوه پرداخت توافقی در قرارداد ذکر خواهد شد.

منشور اخلاقی شرکت سینا پارس محلات

 • با ایمان به اراده خالق هستی و در جهت حفظ منافع ملی و سازمانی و رضایت مندی مشتریان که سرمایه واقعی ما می باشد به رعایت اصول زیر معتقدیم :

  1- خوشرویی و متانت نسبت به همکاران و ارباب رجوع ,

  2- کوشش در جهت افزایش دانش و مهارت های شغلی ,

  3- با رعایت اصل مردم سالاری و مشتری مداری شنونده ای دقیق , صبور و پاسخ گویی جامع باشیم ,

  4- برای پیشبرد هرچه بهتر امور از نظرات همکاران و ارباب رجوع بهره کافی بگیریم ,

  5- مطابق با مقررات شرکت و با عدل و انصاف عمل کنیم ,

  6- محرم و امین اسرار شرکت و مراجعه کننده گان باشیم ,

  7- فضای کار را دلپذیر و مناسب با شئونات انسانی سامان دهیم ,

 • 8- با ایمان به عنایات لایزال خالق هستی به ارائه خدمات به مشتریان پرداخته جلب رضایت آنان را سرلوحه امور خود قرار دهیم

  9- از هرگونه اتلاف وقت خودداری کرده آن را مصداق تضییع حقوق مشتریان به شمار خواهیم آورد ,


نمونه سنگ ها